GMINA KRZEMIENIEWO
Osoby Jednostki Dokumenty Tematy Strona WWW Urzędu

Podatki - Opłaty - Deklaracje – 2016 [kliknij tutaj]

Strona główna » Dokumenty » Wybory, referenda » Zarządzenie Wójta Gminy Krzemieniewo z dnia 26 września 2007 r. w sprawie : powołania obwodowych komisji wyborczych

Zarządzenie Wójta Gminy Krzemieniewo z dnia 26 września 2007 r. w sprawie : powołania obwodowych komisji wyborczych


Zarządzenie Nr 12/2007
Wójta Gminy Krzemieniewo
z dnia 26 września 2007 r.


w sprawie : powołania obwodowych komisji wyborczych


Na podstawie art. 48 ust. 1 ustawy z dnia 12 kwietnia 2001 r. – Ordynacja wyborcza do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej (Dz.U. Nr 46, poz.499 Nr 74, poz. 786 ze zmianami) uchwala się co następuje:



p o w o ł u j ę

§ 1

na obszarze gminy Krzemieniewo obwodowe komisje wyborcze
do przeprowadzenia głosowania w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej wyznaczonych na dzień 21 października 2007 r., w składach określonych w Załączniku do niniejszego zarządzenia.

§2

Składy obwodowych komisji wyborczych podaje się do publicznej wiadomości.

§3

Składy poszczególnych obwodowych komisji wyborczych wywiesza się w ich siedzibach.


§ 4

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia.








Załącznik do Zarządzenia
Nr 12/2007 Wójta Gminy Krzemieniewo
z dnia 26 września 2007 r.





WYKAZ
składów osobowych obwodowych komisji wyborczych
powołanych na obszarze gminy Krzemieniewo do przeprowadzenia głosowania
w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej
w dniu 21 października 2007 r.


OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1
W NOWYM BELĘCINIE

1. ANNA RACZY ŃSKA
2. SYLWIA JASZCZAK
3. MARZENA ŚMIEJCZAK
4. TOMASZ ZUZAŃSKI
5. ANNA FORTUNIAK
6. MALWINA PICZ
7. ANDRZEJ PIOTROWIAK


OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 2
W KRZEMIENIEWIE

1. JOANNA SAJDOK
2. HALINA WOŹNIAK
3. JOLANTA ANDERSZ
4. MICHAŁ SIKORSKI
5. MONIKA BIERNACZYK
6. RÓŻA WALEŃSKA
7. MAŁGORZATA KACZMAREK




OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 3
W PAWŁOWICACH

1. MACIEJ KOWALCZYK
2. STANISŁAW ŻABICKI
3. MARIAN BRYLCZAK
4. JUSTYNA JANKOWIAK
5. PAWEŁ JASTRZĘBSKI
6. ARKADIUSZ NIEDZIELSKI
7. GABRIELA MEHR


OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 4
W GARZYNIE

1. KAMIL PAWLAK
2. MARTA STILLER
3. JAN SKORUPKA
4. ANNA ANDRZEJCZAK
5. JOANNA KAŹMIERCZAK
6. HANNA JANKOWSKA-PICZ
7. IRENA GROBELNA


OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 5
W OPORÓWKU




1. PAULINA KOWALCZYK
2. BARBARA GRYBSKA
3. TADEUSZ POPRAWSKI
4. HUBERT DWORNIK
5. KACPER PABISIAK
6. MAGDALENA STUDENT
7. DANUTA KAMIŃSKA





Informacje powiązane:

- jednostki i podmioty:
- osoby:



Typ dokumentu: Wybory, referenda
Kadencja: Kadencja V (2006 - 2010)
Autor informacji: Longina Szulc
Informację wprowadził: Longina Szulc
Opublikowany dnia: 2007-09-26
Wprowadzony do BIP dnia: 2007-10-04
Zmian: 0




Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.



Instrukcja Statystyki Wyszukiwarka Redakcja BIP Archiwum Strony usunięte